قوانین و مقررات

menuordersearch
afshaneh.com
سبد خرید
(0)
(1)
قوانین و مقررات

استفاده از وب سایت افشانه

محتویات و خدمات این سایت متعلق به اعضاء افشانه طراحی و عرضه شده است و مالکیت کلیه اطلاعات در پایگاه اینترنتی مربوط به افشانه است.هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.استفاده از نقل قول، محتویات، پایگاه اینترنتی برای وبلاگ های شخصی که دنبال کننده منافع غیر تجاری هستند در صورت ذکر منبع بلامانع است.دسترسي به هر يک از قسمت ها به صورت غیر مجاز به مشخصات سايت يا ساير سرويس ها به روش رمزگشايي ،هک کردن، و ساير روش ها ممنوع مي باشد و پیگیرد قانونی خواهد داشت.

لینک سازی

هر یک از سایت های لینک شده در سایت دلیل بر تایید آن از طرف شرکت افشانه نبوده و مسئولیت استفاده از آن وب سایت با استناد از سایت های لینک شده بر عهده استفاده کننده است.

حق کپی رایت

کلیه نمادها، جمله ها،متن ها، تصاویر،لوگوها و غیره..... که جزو محتویات این سایت محسوب میشود متعلق به شرکت افشانه و جزو دارایی های این شرکت استو توسط قوانين بين المللي کپي رايت محافظت مي گردد.استفاده از مواردی همچون تغییر، بازسازی، مشارکت، چاپ مجدد و موارد مشابه و سایر محتویات در این سایت اکیدا ممنوع است و پیگرد قانونی خواهد داشت

حدود مسئولیت

مطالب موجود در این سایت ممکن است غلط تایپی داشته باشد یا حتی اشتباه باشد و اطلاعات ممکن است به روزرسانی شده ویا تغییر یافته باشد در اینصورت این سایت و شرکت افشانه هیچ مسئولیتی در رابطه با سایتهایی که از این وب سایت به آنها لینک داده شده ندارد.

نحوه استفاده از خدمات

استفاده از سایت به روشی که باعث ایجاد وقفه، زیان رساندن به سایت، آسیب دیدگی به آن شود ممنوع است و استفاده از سایت فقط برای اهداف قانونی جایز است. لازم به ذکر است که کلیه اعضاء توافق می‌نمایند در صورت نقض قوانین و مقررات، تمامی خساراته وارده به افشانه و شرکای تجاری ایشان را بر عهده خواهند گرفت.

برای مقاصد زیر استفاده از سایت مجاز نیست:

1.استفاده و ارسال موضوعات فریب دهنده و خلاف قوانین.

2.استفاده و ارسال موضوعات و مطالبی که حاوی فعالیت های سیاسی، درخواست های تجاری، ویرس های نرم افزاری و موارده مشابه آن.

شرایط و ضوابط عضویت:

_ افشانه اختیار دارد درخواستهای متقاضانی که جهت عضویت در این سایت را دارند بررسی کرده و در خصوص رد یا پذیرش آنها تصمیم بگیرد.

لازم به ذکر است که پذیرفته شدن اشخاص در سایت محدود کننده اختیارات سایت در رعایت مقررات نبوده و هر گاه اعضاء مقررات را نقض نمایند افشانه این اختیار را دارد که در خصوص عضویت ایشان تصمیم بگیرد.

_ استفاده کاربران از محصولات داخل سایت به نام خود غیر مجاز بوده و ثبت لینک به هر سایتی خلافه مقررات بوده و غیر مجاز است.

_ افشانه اختیار دارد در خصوص اینکه بدون اطلاع قبلی با حذف تعهدات و امتیازات اعطا شده به هر یک از کاربران و اعضاء غیر فعال تصمیم بگیرد.از این رو افراد یاد شده به صورت غیر قابل عدول حق هیچگونه ادعا و اعتراض به تصمیمات سایت را ندارند. .

_ افشانه از کلیه اطلاعات وارد شده در سایت نگهداری و صیانت میکند و در راستای حفظ حریم خصوصی عمل خواهد کرد.اسم ،شماره تماس، پست الکترونیک و اطلاعات کاربران در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و افشانه می‌تواند اطلاعات وارد شده توسطه کاربران را به اطلاعات درست تغییر بدهد.

_افشانه با توجه به سیاست گذاری های خود با اجرای طرح های تشویقی به کاربران امتیاز اختصاص داده و این امکان وجود دارد که کاربران و اعضاء با جمع آوری امتیازات در این طرح ها شرکت نمایند و از مزایای سایت بهره ببرند.

_کلیه تغییرات در طرح های تشویقی و امتیازات در اختیار افشانه است.

_ در صورت بروز هر گونه مشکل در سایت از جمله فیلترینگ،مشکلات فنی، قطعی، کندی سرعت و غیره.....افشانه تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت که در اسرع وقت به رفع مشکل بپردازد

جستجو
نماد اعتماد الکترونیکی

دفتر مرکزی : تهران - سعادت آباد - بلوار فرحزادی - نرسیده به میدان کتاب - گلستان دوم - پلاک 6 - طبقه دوم

instagraminstagramtelegram